Ana SayfaGüncelYouTube Music'in 2022 Özeti bugün yayınlanmaya başlıyor

YouTube Music’in 2022 Özeti bugün yayınlanmaya başlıyor

Dünya üzerinde en çok kullanılan müzik platformlarından olan YouTube Müzik, kullanıcılarına 2022 özetlerini göndermeye başladı. İşte detaylar

youtube google

Kullanıcılara 2022 özeti gösterilmeye başlandı

Geçen yıl olduğu gibi 2022 özeti, en çok dinlediğiniz sanatçılarınızı, şarkılarınızı, müzik videolarınızı ve çalma listelerinizi gösterir. Ek olarak, bu yılki sürüm birkaç yeni istatistik ekliyor. Bunlar arasında En Popüler Trendler (diğer çoğu insandan önce dinlediğiniz sanatçıları öne çıkaran), Kimlik (müzik seçimlerinize göre size bir “müzik kişiliği” atama) ve Bulması Zor İçerik (remiksler ve canlı performanslar gibi YouTube’a özel yayınları dikkate alan) yer alıyor.

Yine hikaye formatında sunuldu

Diğer şirketlerin yıllık geri sarmaları gibi, YouTube Music de dokunabileceğiniz veya paylaşabileceğiniz kartlarla hikaye tarzı bir format kullanır. Her hikayenin altındaki oka dokunarak kişiselleştirilmiş özetinizi paylaşabilirsiniz. YouTube Music uygulamasına özel olarak, her sezondan en çok dinlenen şarkılarınızı gösteren paylaşılabilir kartlar da bulacaksınız. Ayrıca, daha fazla kişiselleştirmek isterseniz, ilgili sezonlara ait Google Fotoğraflar resimlerinden oluşan bir slayt gösterisi ekleyebilirsiniz.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir