Ana SayfaGüncelSpotify, 2022 özetlerini yayınladı!

Spotify, 2022 özetlerini yayınladı!

2022 yılında son aya giriyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Spotify, kullanıcıların 2022 yılındaki müzik verilerini kendileriyle paylaşıyor. Ancak henüz bundan haberi olmayanlar için bir açıklayalım, Instagram gibi sosyal medya platformlarındaki hikayelerin bitki örtüsü olan Spotify yıllık verileri 🙂

Spotify Wrapped 2022 yayınlandı!

Spotify, kullanıcıların 2022 yılında en çok dinledikleri müzikleri, sanatçıları, albümleri ve diğer birçok bilgiyi içeren Wrapped’i 2022 yılında da yayınladı. Wrapped ayrıca en iyi sanatçılarınızı, türlerinizi, şarkılarınızı, podcast’lerinizi kaydedecek ve dinlediğiniz toplam dakikaları sayacaktır. Sesli Gün özelliği ayrıca müzikal tercihlerinizin gün boyunca nasıl değiştiğini etkileşimli bir hikaye formatında anlatabilir.

Bugün sosyal medya da göstereceği gibi Spotify kullanıcıları, istatistiklerini paylaşmayı çok seviyor. Bu yıl şirket, kartları Instagram DM’leri, Facebook Messenger, WhatsApp ve Line aracılığıyla paylaşma özelliğini ekledi. Dahası, Dinleyen Kişiliği, Bitmoji ve temalı GIF’leri GIPHY’de paylaşmak için bir Snapchat lensi var.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir