Ana SayfaGüncelYouTube, Sağlık Çalışanlarına Sertifika Verecek

YouTube, Sağlık Çalışanlarına Sertifika Verecek

Sağlık profesyonellerinin günümüz ve çağda hayati rolü asla göz ardı edilemez. İşte bu yüzden sosyal medya devi YouTube, sağlık uzmanlarına kendi platformu üzerinden sertifika alma şansı vererek sağlık topluluğunu iyileştirme misyonunu üstleniyor.

Girişim, geçen yıl halka tanıtılmasına rağmen bugün başlıyor. Bu özellik yalnızca büyük enstitüler için hazırdı, ancak şimdi YouTube, gerçekten katılma ve bu çileden en iyi şekilde yararlanma zamanının geldiğini düşünüyor.

Uygun doğrulamayı aldıktan sonra, gerekli sertifika ve lisanslara sahip içerik oluşturucular, tüm kaynaklar orijinal olduğu için izleyicilerin içeriğin nereden geldiğini analiz etmelerini sağlayan içerikten yararlanabilecektir.

Aynı şekilde, kaynaklara bağlanan videoların hemen altında kapmak için çok fazla görüntü var.

Şu anda YouTube’un böyle bir doğrulama sürecinin gerçekleşmesini sağlayan birçok gereksinimi vardır ve gerekli profesyoneller bu şekilde sertifika alabilirler. Bu nedenle şirket, bugünden başlayarak, sağlık yaratıcılarının uygulamadaki diğer kişilere daha iyi destek biçimleri uygulamaya ve vermeye başlayabileceğini söylüyor.

Ayrıca, sağlık araçlarını tanıtmak ve uygun içerik oluşturucuların yakında başlayarak hedef kitle üyelerine çeşitli ücretli veya ücretsiz profesyonel kurslar sunmasına izin vermek için çok sayıda plan var.

Bu, yapılandırılmış harika bir öğrenme ortamı oluşturmaya yardımcı olmanın harika bir yoludur ve gereken yere odaklanmayı çok daha basit hale getirir. Uygulama, yaratıcılarına ihtiyaç duyduğu desteği göndermenin yanı sıra, kullanıcı deneyimini her yerde geliştiriyor. Bu şekilde, mobil uygulamada kapmak için yeni tasarımlar var.

Ambiyans modunu kullanırken, arayüze eklenen renk tonunu görmek harika ve ayrıca asıl hedeften çok fazla uzaklaşmadan benzersiz bir yetenek katan harika bir şeffaflık ekliyor.

Ek olarak, bağlantılar, abonelikler ve indirmeler için paylaşımları değiştirmek gibi çok meşgul görünmesini sağlayan çok fazla dağınıklığı ortadan kaldırır. Çoğu değişikliğin kesinlikle çok olumlu olduğunu düşünebilirsiniz ve uygulamanın gerçekten denendiğini ve yeni ve heyecan verici şeyler ortaya koyduğunu görmek olumlu geri bildirimler alacaktır.

Ama gerçekte, tam tersi. Pek çok değişikliğin hak ettiği sevgiyi ve takdiri alamadığını görüyoruz, diğerleri ise bazı olumlu teşvikler alıyor.

Birinciye bir örnek, Premium hizmetin aile aboneliklerinin fiyatlarındaki artış olmalıdır. Bundan sonra, kullanıcıların 4K canlı yayınlar için ödeme yapmasını içeren deneme de iyi bir yanıt alamadı ve şirket denemeyi sonlandırdı.

Resim zamanla değişmeye devam ettikçe, uygulamanın da aynı şeyi yaptığı görülecektir. Bu nedenle, gelecekte ne tür şeylerin yolunuza çıkacağını asla bilemezsiniz. Ancak, kesin olan bir şey var ve bu, uygulamanın harika bir izleyici kitlesi olmadan iyi performans göstermemesiyle ilgili. Ve bu sadece en iyi yaratıcılar aracılığıyla ortaya çıkabilir.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir