Ana SayfaGüncelYouTube videolarına zoom yapılabilecek!

YouTube videolarına zoom yapılabilecek!

YouTube, dünyada en çok kullanılan uygulamalardan biridir ve birçok uygulama gibi premium aboneliği de vardır. YouTube Premium ayda 16.99 TL’den başlar ve sunabileceği çok sayıda harika özelliğe sahiptir. YouTube Premium’un sunduğu en iyi özellik, inkar edilemez bir şekilde reklamsız özelliktir. Bu özellik, yükleyici ne kadar para kazanırsa kazansın kullanıcıların bir video sırasında, öncesinde veya sonrasında herhangi bir reklam görmemesini sağlar. YouTube Premium’dan 2 TL daha pahalı olan Spotify ve standart paketi aylık 40 liradan başlayan Netflix gibi premium aboneliği olan diğer platformlara kıyasla YouTube Premium çok ucuz.

YouTube şimdi başka bir yeni özellik ile geldibu yalnızca Premium kullanıcılar için geçerli olacak ve bu özellik, herhangi bir zamanda herhangi bir videoyu yakınlaştırabilme yeteneğidir. Ancak bu özelliğin henüz deneysel bir özellik olduğunu ve yakın zamanda uygulamaya gelip gelmeyeceği belli olmadığını belirtmek gerekir, ancak mevcut durumla birlikte bu özelliğin burada olması çok muhtemel görünüyor. kalmak.

Android telefonların formatı ve ekran boyutları zamanla değişiyor ve YouTube buna ayak uydurmak için gelişti. İlk olarak, kullanıcılara videoyu telefon ekranlarına sığdırmak için uzatma yeteneği verdi ve ardından YouTube, kullanıcılarına farklı çözünürlükler sağlamanın yanı sıra videonun oranını ayarlamalarına izin veren başka bir özellik verdi. Ancak kendinizi biraz daha cesur hissediyorsanız, YouTube, kullanıcıların herhangi bir zamanda bir videoyu yakınlaştırmasına olanak tanıyan yeni bir özellik de sunuyor.

Bu özelliği YouTube’un Deneysel özellikler sitesinde listelenmiş olarak bulabilirsiniz. Etkinleştirildiğinde, kullanıcılar video sırasında istedikleri zaman videonun herhangi bir bölümünü yakınlaştırabilecekler ancak bu özelliğin yalnızca Premium kullanıcılar için geçerli olduğu unutulmamalıdır.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir