Ana SayfaGüncelTwitch yayıncıları, artık takipçilerine ücretsiz ifadeler verebilecek!

Twitch yayıncıları, artık takipçilerine ücretsiz ifadeler verebilecek!

Dünya üzerinde en çok kullanılan canlı yayın platformlarından biri şüphesiz Twitch. Platform, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, yayıncıların takipçilerinde ‘ödül’ olarak ücretsiz ifade verebileceği bir yeniliği test etmeye başladı.

Twitch

Haziran 2021’den beri test edilen takipçi ifadeleri özelliği kullanıma sunuluyor!

Bugün itibariyle Twitch, Haziran 2021’den bu yana test ettiği takipçi ifadeleri özelliğini kullanıma sunuyor. Yeni gelecek olan bu özellik sayesinde canlı yayın yapan kişiler, takipçilerine ücretsiz olarak özel ifade verebilecekler. Ayrıca yayıncıların takipçilerine verecekleri ifadeler, yayıncıların manuel olarak uğraşmaması için otomatik olarak oluşturulup sunulacak.

Ocak ayı sonuna kadar tüm kullanıcılar erişebilecek

Yayıncılar, takipçilerine verecekleri ifadeleri silme yetkisine sahip olacak. Ancak silinirse, yeni ifade eklemeye izin verilmeyecek. Kanala abone olmayanların da aynı aboneler gibi özel hissetmesini sağlayacak bu özellik, Ocak ayı sonuna kadar tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmeler olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir