Ana SayfaGüncelBarış Murat Yağcı, şarkı çıkaracağını duyurdu!

Barış Murat Yağcı, şarkı çıkaracağını duyurdu!

2020 Survivor sezonunda Ünlüler takımında yarışan Barış Murat Yağcı, yakın bir zamanda şarkı çıkaracağını duyurdu!

barış murat yağcı

21 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelen ve şu anda 30 yaşında olan Barış Murat Yağcı, günümüze kadar mankenlik ve oyunculuk yapmıştır. Bir kız kardeşi olan Yağcı, Üniversite eğitimini ise İstanbul’da bulunan Bahçeşehir Üniversitesi’nde almıştır.

Geçtiğimiz sezon Survivor yarışmasında Ünlüler takımına yarışmacı olarak katılan Yağcı, yarışmada yoğun ve hırslı bir şekilde ilerleyerek çeyrek final ve yarı finali atlatarak finale kalmayı başarmıştır. Finalde ise Cemal Can Canseven ile yarışmıştır ancak SMS oylamasını Cemal Can Canseven’in kazanması sonucunda ikinci olmuştur.

Bu Survivor macerasından sonra Yağcı, program içerisinde tanıştığı Nisa Bölükbaşı ile YouTube üzerinde içerik üretmeye başladı. YouTube’a içerik üretimi sağlayan Yağcı, son günlerde ise takipçileriyle bir sürprizi paylaştı.

Ses kayıt stüdyosundan bir video paylaşan Yağcı, yakında bir şarkı çıkaracağını duyurdu. Yağcı, bu duyuru ile birlikte yeni şarkısının tamamlanan bir bölümünü takipçileri ile paylaştı. Bu duyurusunun üzerine ise bazı takipçileri tarafından tepki yağmuruna tutuldu.

Barış Murat Yağcı tarafından paylaşılan gönderiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir