Ana SayfaGüncelInstagram Türkiye’de en çok takipçiye sahip 5 ünlü!

Instagram Türkiye’de en çok takipçiye sahip 5 ünlü!

Dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan popüler sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Bu yazımızda sizler için Instagram Türkiye’de en çok takipçiye sahip olan 5 ünlüyü listeledik!

1. Nusret Gökçe (@nusr_et) – 33 Milyon

#saltbae hashtagi ile tanınan ve dünya çapında ülkemizi temsil ederek dünya üzerinde birçok şube açan zincir restoran sahibi Nusret Gökçe, 33 milyon takipçi ile listenin en başında yer alıyor!

instagram

2. Burak Özdemir (@cznburak) – 20,2 Milyon 

CZN Burak adıyla bilinen Burak Özdemir, yemek alanında Nusret Gökçe gibi ülkemizi temsil eden bir kişi. TikTok ve Instagram’daki bazı başarılarıyla gündeme gelen Burak Özdemir, Instagram üzerinde 20,2 milyon takipçi sayısıyla listenin ikinci sırasında yer alıyor.

3.Hande Erçel (@handemiyy) – 18,7 Milyon

Son yıllarda ülkemizde ve yurtdışında oyunculuğu ile ünlenen dizi oyuncusu Hande Erçel, 18,7 milyon takipçi ile Instagram Türkiye’de en çok takipçiye sahip kadınlar arasında birinci, genel listede ise üçüncü sırada yer alıyor!

hande erçel

4. Burak Özçivit (@burakozcivit) – 16,6 Milyon

Eski bir manken olan ve günümüzde oyunculuk yapan Burak Özçivit, Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Instagram platformunda sahip olduğu 16,6 milyon takipçi sayısıyla bu listenin dördüncü sırasında yer almaktadır.

burak özçivit instagram

5. Çağrı Taner (@cagritaner) – 16.2 Milyon

Instagram gündeminde pek çok kez karşılaştığımız, yaptığı çekilişleri ve mizahi paylaşımlı içerikleriyle tanıdığımız Çağrı Taner, Türkiye’de en çok takipçiye sahip kişiler listenin beşinci sırasında yer alıyor!

çağrı taner instagram
Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir