Ana SayfaSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Web kullanıcılarını heyecanlandıran özellik beta aşamasında!

WhatsApp Web kullanıcılarını heyecanlandıran özellik beta aşamasında!

COVID-19 sebebiyle insanların birbirini yüz yüze görememesi 2020 yılında video ve sesli görüşmelerine büyük bir ivme kazandırdı. Bu yükselişten fayda sağlayan WhatsApp, mobil uygulama tarafında görüntülü görüşme yeteneklerini daha fazla geliştirirken; web tarafında o kadar aktif olamadı. Sonunda uzun bir süre sonra görüntülü konuşma özelliği WhatsApp Web için getirmeye kararlı.

WhatsApp’ web sürümü artık daha kullanışlı halde

WhatsApp’ı aktif olarak kullanan insanlar için uygulamanın web versiyonu, oldukça yaygın kullanıma sahip. Telefonunuza ulaşamadığını anda hayat kurtaran web sürümü kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor.

Bir süre büyük bir düşüş yaşayan şirket, özellikle iş için kullanımlarda, koltuğu Google Meet ve Zoom gibi uygulamalara kaptırdı.

WhatsApp Web

Fakat WhatsApp sonunda görüntülü görüşmeleri ve sesli aramaları bir seçenek haline getirdi. Şimdilik beta aşamasında olan özelliğin tahminen bu yıl kullanıma sunulacağını popüler uygulama tarafından doğrulandı.

WhatsApp’ın yeni özelliğinin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz belli değil. Fakat sızıntılara göre ve son yaşanan sözleşme olayından sonra, yeni özelliklere daha dikkatli yaklaşacağı kesin olarak belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir