Ana SayfaİnternetBaşkalarının Spotify çalma listelerindeki şarkıları gizleme!

Başkalarının Spotify çalma listelerindeki şarkıları gizleme!

Spotify bugün Premium kullanıcıları için küçük bir güncelleme yaptı. Artık sevmediğiniz şarkıları oluşturmadığınız çalma listelerinde gizleyerek çalma listelerini beğeninize göre özelleştirmenize olanak sağlıyor.

spotify

Bu küçük bir hareket, ancak çok sayıda çalma listesi dinleyen kişiler, genellikle çalma listesinin geri kalanıyla çalışmaya en az bir şarkı olduğu için onun kullanılabileceği söylenilebilir. Aynı zamanda bu işlem yapıldıktan sonra kolay bir şekilde geriye alma izni de sunuyor. Mevcut bir çalma listesinde yeni bir şarkı bulmak veya bir şarkıyı atlamaya devam etmekten küçük bir değişiklik yapmak çok daha yararlıdır. Çünkü karışık çalma durdurulamaz.

Bu özellik bugün Android ve iOS uygulamalarında güncellemeyle yayılıyor.  Yine, bunun çalışması için bir Spotify Premium abonesi olmanız gerektiği bilgisini de unutmamalısınız. Bu şartları karşılıyorsanız nasıl yapabileceğiniz aşağıda yer alıyor;

İstediğiniz bir çalma listesini açın ve dinlemek istemediğiniz şarkıyı bulun. Şarkı başlığının sağında yer alan üç noktaya dokunarak erişim sağlayabileceğiniz içerik menüsüne gidin. “Gizle seçeneği “Beğen” seçeneceğinin altında yer alıyor olmalıdır. Tıklayarak şarkıyı gizleyebilirsiniz. Artık bu şarkıyı listeden gizler ve böylece karışık çalma işleminde çalmaz ve atlamanıza gerek kalmaz. Eğer fikrinizi değiştirir ve geri getirirseniz tekrar aynı işlem izle gizleyebilir veya gizliliğini kapatabilirsiniz.

Spotify ‘da Artık başka bir kullanıcının çalma listelerinde yer alan herhangi bir şarkıyı gizleyebilirsiniz. Böylece kendi çalma listenizi oluşturmak zorunda kalmadan istediğiniz şarkıyı kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir