Ana SayfaGüncelÇiftlikbank kurucusu Mehmet Aydın, Türk yargısına teslim olacağını duyurdu!

Çiftlikbank kurucusu Mehmet Aydın, Türk yargısına teslim olacağını duyurdu!

Türkiye tarihinin en büyük dolandırıcılıklarından birini yapan Çiftlikbank’ın sahibi Mehmet Aydın, uzun bir süredir yurtdışında yaşıyordu. Bu süre zarfında kendisinden pek haber alınamıyordu ancak Aydın, bugün sessizliğini bozarak bir açıklama yaptı.

çiftlikbank mehmet aydın

Mehmet Aydın: ”Kendi hür irademle en kısa sürede Türk yargısına teslim olacağım”

Sözcü’den Mert Öz’ün haberine göre avukatları aracılığı ile açıklama yapan Aydın,Kendi hür irademle en kısa sürede Türk yargısına teslim olacağım” ifadelerini kullandı. Avukatları aracılığı ile bir video yayınlayan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın, yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

”Ben Mehmet Aydın. Bilindiği gibi Çiftlik Bank’ın kurucusu ve mucidiyim. Bu projeye başlarken hedefim oyun platformumuzu kullanan kişilerin hem oyun oynamaları, hem de şirketimizin reklam bütçesi için ayırdığı paradan faydalanmaları, ek bir gelir elde etmelerini sağlamaktı. Ancak gelinen son süreçte şirketin çok fazla büyümesi, etrafındaki kötü niyetli insanların haksız kazançlar elde etmesi ve etmeye çalışmalarını, şirketin büyüklüğü nedeniyle geç fark ettiğimden sizler gibi ben de mağdur oldum.

Mağduriyetleri gidermek adına yurt dışında bulunduğum süre boyunca elimden geleni yaptım ancak hakkımda açılan soruşturma, kovuşturma ve yakalama kararları nedeniyle bir netice elde edemedim. Suçsuzluğumu ve mağduriyetimi kanıtlamak için kendi hür irademle Türk yargısına teslim olacağım. Bu noktada Türk yargısına vereceği kararda ve gerçeği bulacağımıza hiç şüphem yoktur.”

Bu sözlerin ardından sosyal medya sallandı. Kimileri Aydın’ın parasının bittiğini iddia ederken bu açıklamaların sahte olduğunu söyleyenlerin sayısı da bir hayli fazla.

Kaynak Haber – ShiftDelete.Net

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir