Ana SayfaGüncelFacebook, Reels ve Messenger Rooms konusunda önemli bir yenilik yaptı!

Facebook, Reels ve Messenger Rooms konusunda önemli bir yenilik yaptı!

Dünyaca ünlü sosyal medya devi Facebook, yenilikler yapmaya devam ediyor. Şirket bugün, Messenger Rooms ve Reels için popülerliği artıracak önemli bir yeniliği test etmeye başladı.

Facebook reels rooms

Hikayelerin bulunduğu alana Reels ve Rooms ekleniyor

Sosyal medya uzmanı Alessandro Paluzzi‘nin paylaşımına göre Facebook, şu anda Hikayelerin bulunduğu yere Reels ve Rooms seçeneklerini de ekliyor. Yeni özellik sayesinde artık kullanıcılar bu alandan hızlı bir şekilde Reels videoları ve Messenger Rooms odaları oluşturabilecekler.

Test kullanıcıları özelliğin çok kullanışsız olduğunu dile getiriyorlar

Kullanıcıları Reels videosu çekmeye ve Rooms odaları oluşturarak sevdikleri ile buluşturmaya yönelik yapılan bu özelliğe çok fazla olumsuz yorum geldi. Kullanıcılar, bu özelliğin çok kullanışsız olduğunu söyleyerek şirketi eleştirdi. Daha farklı yerlere yenilik yapılmasını isteyen kullanıcılar, bu tür yeniliklerin artık çok sıkıcı bir hal aldığını söylüyorlar.

Özelliğin kısa süre içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor

Facebook tarafından geliştirilen bu yeni özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu özelliğin kısa süre içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor. Kullanıcılar bu özelliği beğense de beğenmese de kendilerini hazırlamaları gerektiği söyleniyor. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir