Ana SayfaGüncelClubhouse Android uygulaması, ABD'de test edilmeye başlandı!

Clubhouse Android uygulaması, ABD’de test edilmeye başlandı!

Son zamanların en popüler uygulamalarından birisi şüphesiz Clubhouse. Sesli iletişim alanında kullanılan bu uygulama, son zamanlarda önemli başarılar elde etti. Kullanıcı sayısı her geçen gün çok hızlı şekilde artan Clubhouse, şu anda sadece iOS platformunda hizmet veriyor. Geçtiğimiz aylarda Android uygulaması için çalışmalara başlayan şirket, uygulamanın Android sürümünü ABD’de test etmeye başladı.

clubhouse

Uygulama, iOS uygulaması ile birebir aynı olacak şekilde tasarlandı

Uygulama, Clubhouse iOS uygulamasının birebir aynısı olacak şekilde tasarlandı. Yani iOS uygulamasında gördüğümüz davet sistemi (bir kişinin davet olmadan kayıt olamaması) gibi uygulamalar aynı şekilde devam edecek. Şirket, her ne kadar Android uygulaması çıkartmak konusunda biraz geç davranmış olsa da uygulamanın kullanıcılara bu kadar hızlı bir şekilde sunulacak olması gerçekten sevindirici bir haber.

İlk etapta sadece ABD’deki Android kullanıcıları kullanabilecek

İlk etapta ABD’de bulunan Android kullanıcıların erişebildiği Clubhouse uygulamasına önümüzdeki haftalarda dünyadaki bütün Android kullanıcıları erişebilecek. ABD’den sonra ilk olarak İngilizce konuşulan ülkelerde kullanıma sunulacak uygulamanın ülkemize gelmesi zaman alacak gibi duruyor. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir