Ana SayfaGüncelTikTok, Düet özelliğine önemli bir yenilik yapıyor!

TikTok, Düet özelliğine önemli bir yenilik yapıyor!

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri de şüphesiz TikTok. Şirket, her geçen gün kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına yenilikler yapmaya devam ediyor. Bugün test edilmeye başlanan yeni bir özellik ise kullanıcıların video arkaplanlarını değişebilmesine olanak tanıyor.

TikTok

Yeşil ve Mavi arkaplanlı videolarda arkaplan otomatik kaldırılabilecek

Aptly adlı yeni bir özellik sayesinde artık Düet özelliği ile birlikte green screen videolar kullanabilecek. Yani arkanızda yeşil ve mavi renkte bir arkaplan varsa otomatik olarak arkaplan yok edilerek seçtiğiniz TikTok videosunun içine otomatik dahil olabileceksiniz. Düet düzeni menüsünden bulabileceğiniz bu yeni özelliği zaten birçok kişi üçüncü parti uygulamalar vasıtasıyla kullanıyordu. Ancak şimdi özelliğin resmen uygulamaya gelmesi ve bunun tüm kullanıcılara sunulacak olması oldukça önemli bir gelişme.

@trashcaulin

#duet with @theecofight LETS LOVE THE EARTH BEFORE WE LEAVE IT 💚🌎 #Earth #trash

♬ WITHOUT YOU (Miley Cyrus Remix) – The Kid LAROI & Miley Cyrus

TikTok, kullanıcılarının platformda kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi için çalışıyor

Kullanıcıların kendini iyi bir şekilde ifade etmesine ciddi önem veren TikTok, bu yeni özellik ile de verdiği önemi bir kez daha ortaya koymuş oldu. Özellik bugün itibariyle bir kısım kullanıcı ile test edilmeye başlandı. Önümüzdeki haftalarda ise test aşamasından çıkarak tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Yeni güncellemelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir