Ana SayfaGüncelClubhouse, Direkt Mesaj özelliğini test ediyor!

Clubhouse, Direkt Mesaj özelliğini test ediyor!

Tüm dünyada en hızlı büyüyen uygulamalardan biri de şüphesiz Clubhouse. Şirket, uygulamayı çıkardığı andan itibaren çok büyük bir taleple karşılaştı ve uygulama kısa sürede yüksek indirme sayılarına ulaştı. Çıktığı andan itibaren bir çok yeniliği platforma getiren şirket, bugün yeni bir yenilik daha yapıyor.

clubhouse

Clubhouse’a yazılı iletişim geliyor!

Clubhouse CEO’su Paul Davison, düzenlenen bir basın toplantısında yeni bir yazılı sohbet özelliği üzerinde çalışıldığını duyurdu. Artık kullanıcılar, aralarında yazılı şekilde de sohbet edebilecek diyen Davison, iki kişi arasındaki iletişimi sağlamlaştırmak için bu özelliğin yapıldığını söyledi. Ancak diğer kurucu ortak, bu özellikten bahsederken Paul Davison’un aksine pek açık değildi. O da yazılı iletişim konusunda bir yenilik olacağını söyledi ancak bunun direkt mesaj mı yoksa grup sohbeti şeklinde mi geleceği konusunda bir detay vermedi.

Bir süre kullanıma sunulduktan sonra kaldırıldı

Bu duyurunun ardından, bir sosyal medya uzmanı olan Brian Fanzo bu özelliğin bazı kullanıcılara sunulduğunu fark etti. Arka Kanal adı verilen yeni özellik, bir süre durduktan sonra kullanıcıların kullanımından kaldırıldı. Muhtemelen yanlışlıkla kullanıma açılan özellik hakkında Brian Fanzo, ”Şimdi geri alınmış gibi görünüyor ama gördüğüm kadarıyla çok güzeldi!!” sözlerini kullandı. Bizler de özelliğin gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir