Ana SayfaGüncelClubhouse, müzisyenlere özel bir özellik getiriyor!

Clubhouse, müzisyenlere özel bir özellik getiriyor!

Son zamanların en popüler sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Clubhouse. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün gelen bir yenilik, platform üzerinden müzik yayınları yapmayı sevenleri yakından ilgilendiriyor.

clubhouse

Müzik Modu adlı yeni bir özellik geliyor!

Şirket, paylaştığı bir blog yazısında platformun artık ”müzik modu” adlı bir özellikle birlikte müzik yayınlarında daha yüksek ses kalitesi sunacağını duyurdu. Yeni mod, ses kalitesi bölümünde ”müzik” olarak görünecek. Ayrıca bu modu açan kullanıcılara sahip oldukları profesyonel mikrofonlar ve müzik aletleri gibi ileri seviye müzik ekipmanlarını da yayınlarında kullanma imkanı verilecek.

Geçmiş kayıtlara da uygulanabilecek

Ayrıca modu etkinleştiren kullanıcılar, yüksek ses kalitesi özelliğini önceden yapılan yayınlara da uygulayabilecek. Böylece geçmiş ile şu an arasında yaptığınız müzik yayınları arasındaki kalite farkı en aza indirilmiş olacak.

İlk olarak Android kullanıcılarına sunulacak

Clubhouse, test ettiği bu özelliğini ilk olarak Android kullanıcılarına sunduktan sonra hemen iOS kullanıcıların kullanımına sunacak. Özelliğin önümüzdeki günlerde kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir