23 Mayıs Çarşamba

Çukur YouTube kanalıyla rekor kırdı!


Show TV‘nin sevilen dizisi Çukur’un, YouTube kanalı 1 milyon aboneyi aştı. Kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz gibi önemli isimlerin yer aldığı ve yönetmenliğini Sinan Öztürk, Özgür Sevimli‘nin yaptığı dizi, her pazartesi 20:00’da Show TV de yayınlanıyor. Bölümlere olan ilginin yanı sıra , YouTube kanalında yayınlanan özel sahneleri ile dizi, dün bir milyon aboneyi aştı.

İlginizi çekebilir:Sokak Röportajları ekibinden yeni kanal!

Çukur YouTube kanalında 1 milyon aboneye ulaştı

çukur dizisi

Sürekli trendlere giren ve  bölüm özel sahneleri ile 2 milyon izlenmelere ulaşan kanal, abone sayısında da ciddi artış sağladı. Çukur, İstanbul’un en belalı mahallelerinden. Mahalleyi korumak ve uyuşturucudan uzak tutmak ise Koçovalıların ailesine düşüyor. Fakat bu mahallenin düzenini bozmaya çalışan bir grupta mevcut. iki grup arasındaki rekabet sürerken, zayıfladığı düşünülen Koçovalıların küçük oğlu Yavuz’un ortaya çıkması ile işler planlanandan farklı ilerliyor. Her bölüm izleyicileri ekrana kitlemeyi başaran dizi, heyecanı sürekli dorukta tutuyor.

Çukur dizisi YouTube kanalında yayınlanan en son videoya buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube özelliği

YouTube kullanıcıları için bomba yenilik!

Dünyanın en çok video izlenenen sitesi olan YouTube, tüm kullanıcılarına picture-in-picture özelliğini yaymayı planlıyor. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir