9 Ekim Salı

Sokak Röportajları ekibinden yeni kanal!


KadinKanali Kadın Kanalı Sokak Röportajları

Sokak Röportajları ekibi yeni ve iddialı bir YouTube kanalı daha kurdu. Yarın yayına başlayacak olan kanal, özgürlüğü, yaratıcılığı, gelişimi ve dönüşümü konu alacak.

İlginizi çekebilir: Yeditepe BABALA TV’yi en iyi Youtube kanalı seçti!

Sokak Röportajları kanalıyla tanıdığımız Mustafa Kemal Gürel ve Jahi Baruh, yıllardır farklı kanalların yönetimi ve menajerliğini yapıyor. Turkey Video Network çatısı altında tüm kanallarını ve hizmetlerini toplayan ekip, WhyShy, KafeinSiz, Carviser ve Doğukan Oraklı gibi pek çok YouTube kanalının da hem menajerlik hem de CDN görevini üstleniyor. Ekipten Dünya Kadınlar Gününde yepyeni ve anlamlı bir kanal duyurusu geldi.

Sokak Röportajları ekibinden Erkek Kanalı’ndan sonra şimdi de Kadın Kanalı!

2014 yılında kurulan Erkek Kanalı‘nda  günlük hayatı kolaylaştıracak ipuçları, spor, sağlık, beslenme hakkında faydalı bilgiler ve insanlarla düzgün iletişim kurmanın yolları gibi konularda videolar yayınlanıyordu. 160.000 aboneye sahip kanala bir de kardeş geldi. Kadın Kanalı.

Dünya Kadınlar Günü‘nden bir gün önce duyurusu yapılan ”KadınKanali”, ”özgürlüğü, yaratıcılığı, gelişimi ve dönüşümü konuşan kadınların kanalı” olarak kendisini tanımlıyor.

KadınKanali YouTube videolarına Dünya Kadınlar Günü’nde başlıyor

Bugün duyurusu yapılan kanalda ‘teaser’ video da yayınlandı. İlk video hem güzel sunucuları hem de kanalın formatı hakkında pek çok bilgi veriyor. 30’lu yaşlardaki 3 kadının deneyimlerini anlattığı, eğlenceli ve bilgilendirici videolar teaser’da gözümüze çarpan ilk detaylardan birisi  oldu.

Yarından itibaren yayına başlayacak olan kanal, güvenilirliği tartışmalı olan trend’ler listesine giremese de kaliteli içeriklerle YouTube Türkiye dünyasına önemli katkılarda bulunacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yusuf Güney de YouTuber oluyor!

Bir Sevda Masalı isimli albümüyle 2009 yılında müzik piyasasına ilk profesyonel girişini yapan şarkıcı Yusuf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir