Ana SayfaGüncelCZN Burak Instagram'da 20 milyon takipçiye ulaştı!

CZN Burak Instagram’da 20 milyon takipçiye ulaştı!

CZN Burak, Instagram’da 20 milyon takipçiye ulaştı!

Restoran zinciri sahibi Burak Özdemir, yani CZN Burak, Instagram’da 20 milyon takipçiye ulaştı. Burak Özdemir, en çok Instagram takipçili Türk fenomenler listesinde ikinciliğini korumaya devam ediyor.

CZN burak instagram 20 milyon

Burak Özdemir, Instagram ve TikTok gibi popüler ağ platformları üzerinden paylaştığı komik ve eğlendirici videolarıyla tanınıyor. Özdemir, bu zamana kadar yaptığı işlerle birçok başarıya imza atmayı başardı.

2020 içerisinde TikTok’ta kendisiyle ilgili akımların başladığı, dünya sıralamasına girdiği bir fenomen haline gelen restoran sahibi CZN Burak, 2021 yılında yeni başarılara imza atmaya devam ediyor.

Burak Özdemir, 2020 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrindeki ilk şubesini açmıştı. Özdemir’in restorantı Dubai’de de büyük bir ilgi gördü. Bu ilginin ardından Dubai’de bir de Burger şubesini açmaya hazırlanan Özdemir, geçtiğimiz saatler içerisinde sosyal medya platformu Instagram içerisinde yeni bir başarıya ulaştı.

Daha önceki aylarda TikTok’ta dünya sıralamasına girmeyi başaran Burak Özdemir, şimdide Instagram üzerinde 20 milyon takipçiye ulaşarak ülkemizde en çok Instagram takipçisi olan kişiler arasında ikinciliğini koruyor.

Instagram hesabı

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir