Ana SayfaSosyal MedyaWhatsAppFacebook Messenger 'daki özellik Whatsapp'a Entegre Ediliyor!

Facebook Messenger ‘daki özellik Whatsapp’a Entegre Ediliyor!

WhatsApp için en son beta sürümü güncellemesi, kullanıcıların Facebook Messenger Rooms entegrasyonunu kazanacağını ima ediyor. Bu özellik, teknisyen olmayan kullanıcıların kullanıcı dostu olduğu ve herhangi bir ek yazılım gerektirmediği için iletişimde kolaylık sağlayacaktır.

Söz konusu özellik şu anda birkaç ülkede kullanıma sunuluyor. Ve önümüzdeki birkaç hafta içerisinde canlı olarak yayınlanması bekleniliyor.

facebook messenger whatsapp

Korona virüs karantinası insanların arkadaşlarıyla ve aile üyeleriyle iletişimde kalma yöntemlerini değiştirdikçe Facebook, uygulama ailesine yeni video araçları sunuyor. Şimdi, WhatsApp için en son beta sürümü güncellemesi, kullanıcıların WhatsApp mesajlaşma hizmeti içinde Rooms entegrasyonuna erişebileceğini ima ediyor.

Messenger Odaları özelliği tam olarak yeni değil. Facebook, Messenger Odaları özelliğinin bir blog yayınında yayınlandığını resmen açıkladı . Ancak, WhatsApp ana şirketi Facebook, özelliğin akıllı telefon uygulamasında kullanılabilir olup olmayacağını veya ne zaman sunulacağını netleştirmedi. Yine de, WABetaInfo, yayınlanmamış özellikler izleme sitesi, WhatsApp mesajlaşma hizmeti, sürüm 2.20’nin en son Android beta derlemesinde bir geçiş keşfetti.

Facebook, Messenger Odaları özelliğinin şu anda birkaç ülkede yayınlanacağını duyurdu. Ancak, şirket henüz WhatsApp ile entegrasyonunu belirtmedi. Herhangi bir ek yazılım indirmek zorunda kalmadan istediğiniz zaman davet bağlantısı olan bir Oda oluşturabileceğiniz için Messenger Odaları özelliğine erişilebilecek. Ve WhatsApp veya Facebook hesabı olmayan kişiler bile Messenger Odalarına katılabilecekler. Özelliğin ne zaman kamuya açık olarak kullanıma sunulacağından henüz emin olunamıyor, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulması bekleniliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir