Ana SayfaGüncelWhatsApp, Çoklu Cihaz Özelliği'nde sona gelindi!

WhatsApp, Çoklu Cihaz Özelliği’nde sona gelindi!

Dünya üzerine en çok kullanılan mesajlaşma platformlarının başında şüphesiz WhatsApp geliyor. Şirket, kullanıcıları için bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün çok uzun zamandır test edilen Çoklu Cihaz Özelliği nihayet beta sürümünden çıkarak normal WhatsApp’a geliyor.

whatsapp

Çoklu Cihaz Özelliği uzun zamandır test ediliyordu

Birden fazla cihazda aynı hesap üzerinden WhatsApp’a erişmeyi mümkün kılan Çoklu Cihaz Özelliği, uzun bir süredir test ediliyordu. Bu test sürecinin ardından özellik yakında Android kullanıcılarının kullanımına sunulacak. Geçtiğimiz günlerde özellik hakkında daha fazla detay paylaşılınca birçok kullanıcı zaten yakın zamanda özelliğin kullanıma sunulacağını düşünmüştü ve bir sorun olmazsa öyle de olacak gibi duruyor.

Tüm cihazlarda uygulamanın son sürüm olması gerekiyor

Ancak bazı durumlarda özelliği kullanamayabiliyorsunuz. Örneğin son sürüme güncellenmiş bir cihazdaki hesabı güncellenmemiş başka bir cihaza bağlayamayacaksınız. Özelliği kullanan tüm cihazların WhatsApp sürümlerinin güncellenmiş olma zorunluluğu bulunmakta.

İki ay içerisinde tüm kullanıcılara ulaşacak

Eğer ki güncelleme size gelmediyse endişelenmeyin. Mark Zuckerberg, yarından itibaren güncellemenin dağıtımına başlanacağını ve iki ay içerisinde dünya üzerindeki tüm kullanıcıların kullanımına hazır olacağını söyledi. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir