Ana SayfaGüncelHuawei, Qwant ile Ortaklık Kurdu!

Huawei, Qwant ile Ortaklık Kurdu!

Google ile anlaşmazlıkları ortaya çıkıp yeni çıkaracakları telefonlarında Google servisleri bulundurmayan marka Huawei’nin yeni ortaklık anlaşması yaptığı firma Fransız Arama Motoru Qwant oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akıllı telefonlar üzerinde Google servisi erişimi olmayan Huawei telefonların çoğalması ile Huawei artık kaliteli bir tarayıcı bulma arayışına çıkmış ve şimdide tam anlamıyla bir tarayıcı bulmuştu. Huawei’nin son serisi olan P40 serilerine 3 Avrupa ülkesinde bu tarayıcı ön yüklü olarak gelecek. Onun dışındaki telefonlara ise Huawei’nin kendi mağazası olan App Gallery üzerinden indirilebilecek. Qwant’ın genel olarak öne çıkan özelliği veri güvenliği idi.  Basın açıklamasına göre Huawei ve Qwant mühendislik ekipleri, özelleştirilmiş mobil arama hizmetleri, akıllı bağlam farkındalığı ve senaryoya dayalı öneriler sunmak için birlikte çalıştılar.

Gizlilik standartlarına uygun ve arama motoru, kullanıcıların kişisel verilerini izlemez veya analiz etmez. Ayrıca içerik telif hakkı adına çalışıyor ve orijinal makaleleri ve malzemeleri her zaman sonuçlarında daha yüksek hale getirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir