Ana SayfaSosyal MedyaYoutuber'ların Çıkaracakları Şarkılar Hakkında Bilgi!

Youtuber’ların Çıkaracakları Şarkılar Hakkında Bilgi!

Enes Batur’un diss videosu ile başlayan bu müzik serüveninde şarkı yapan youtuber sayısı gün geçtikçe artıyor. Son zamanlarda düzenli olarak şarkı çıkaran namı diğer Reynmen ve Enes Batur Sungurtekin’in yeni şarkıları hakkında hikayelerinde bilgiler verildi.

#Biziz ile şarkı sektörüne giriş yapan Yusuf Aktaş yani namı diğer Reynmen, son çıkaracağı şarkısını hikayesi üzerinden bir kısmını paylaşarak ve hikaye kalemi ile “kaçamak” yazarak paylaştı. Yani buda çıkacak son şarkının adının “kaçamak” olduğunu söylüyor. Şarkıyı 10 Nisanda Yayınlamayı Planlıyor. Buraya tıklayarak Yusuf Aktaş’ın kanalına ulaşabilirsiniz.


Diss olarak çektiği videolar ile müzik sektörüne giriş yapan Enes Batur’un yeni çıkaracağı şarkının adını attığı hikayesi ile belirtti. Çıkaracağı şarkının adının “Ayaz” olacağını söyleyen Enes Batur bir hikayesinde sorulan sorulara cevap olarak’ta “Bir gün evlenirsem ve oğlum olursa adını Ayaz, Kızım olursa da Dolunay koyacağım.” dedi. Enes Batur’un şarkısının çıkış tarihi ise tam belirgin değil. Buraya tıklayarak Enes Batur Sungurtekin’in kanalına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir