Ana SayfaGüncelInstagram, anketler özelliğini güncelliyor!

Instagram, anketler özelliğini güncelliyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına pek çok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, kullanıcılar tarafından severek kullanılan anketler özelliğini güncelledi. İşte detaylar

instagram anket

Anket özelliği uzun bir aradan sonra güncelleme alıyor!

Bilindiği üzere anket özelliği çok uzun süredir Instagram hikayeleri ile hayatımızda. Özellik, çıktığı günden beri neredeyse hiç güncelleme almadı ve aslında kullanıcıları en çok sıkıntıya düşüren şey de en fazla iki seçenek arasında anket yapılabilmesiydi. Şirket, bu sorunlara çözüm niteliğinde bir güncelleme yayınladı ve bu sorunlar tamamen ortadan kalktı.

Özellik tamamen yeniden ele alınmış durumda

Bugün yapılan güncelleme ile birlikte Instagram anketleri tamamen değişti desek yanlış olmaz. Bir süredir görmeye alıştığımız ve hikayeler bölümünde sıkça karşılaştığımız quizlerde kullanılan tasarım anketler için de geldi. Artık anketler daha güzel bir tasarıma sahip olacak ve en önemlisi de düzenlediğiniz anketlere dört adede kadar seçenek ekleme şansınız bulunacak. Ayrıca anket başlığı olarak soru yazma imkanı da sunulacak.

Yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak

Şu anda test edilen bu büyük güncellemenin yakın zamanda tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

 

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir