Ana SayfaHaberlerInstagram, Hikayeler Arşivi bölümüne önemli yenilikler yaptı!

Instagram, Hikayeler Arşivi bölümüne önemli yenilikler yaptı!

Instagram Hikayeleri, artık bir çoğumuzun kullandığı bir özellik. Hikayeler bölümünde çoğumuz en az bir defa fotoğraf veya video paylaşmışızdır. Bu paylaşımlar 24 saat içinde silinmezse, Hikayeler Arşivi bölümüne gidiyor. Buradan da kullanıcılar eski hikayelerini görüntüleyebiliyor. Şirket, bu bölüme önemli yenilikler yaptı.

Takvim üzerinde gösterim seçeneği geldi

Son güncelleme ile Hikayeler Arşivine giren kullanıcılar önemli bir sürprizle karşılaştılar.  Hikayeler Arşivi bölümününde takvime göre gösterim seçeneğini gören kullanıcılar bunun heyecanını yaşarken bir sürprizle daha karşılaştılar.

instagram hikayeler arşivi

Hikaye konumları harita üzerinden görülebilecek

Bazen, -özellikle de hikayenin paylaşılmasından uzun zaman geçmişse- o hikayeyi hangi konumda attığımızı hatırlamayabiliyoruz. Bu durum bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Instagram, son güncellemede konuma göre paylaştığınız hikayeleri harita üzerinde görmenizi sağlayacak yeni bir özellik ekledi.

Artık Hikaye Arşivlerine girdiğimiz zaman yukarıdaki takvim seçeneğinin yanında bulunan konum seçeneğine basınca hikayeleriniz ve paylaştığınız konumlar harita üzerinde görülebilecek.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir