Ana SayfaGüncelInstagram Hikaye beğenme özelliği kullanıma sunuldu!

Instagram Hikaye beğenme özelliği kullanıma sunuldu!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, yaz aylarından beri test edilen Hikaye beğenme özelliği kullanıma sunuluyor.

instagram

Bugün itibariyle bazı kullanıcılar takip ettikleri kişilerin hikayelerine bakarken sağ altta bir kalp butonu olduğunu fark etmeye başladı. Yani bu da demek oluyor ki, Hikaye beğenme özelliği ülkemizde kullanıma sunuluyor. Daha sonrasında özelliğin ilk olarak Türkiye’deki kullanıcıların kullanımına sunulduğu duyuruldu.

Instagram hikayelerini beğenme dönemi başlıyor!

Bugün, Türkiye’de bulunan ve uygulaması güncel olan kullanıcılara uygulamaya gün içerisindeki ilk girişlerinde ”Artık hikayeleri beğenebilirsiniz” notu çıkmaya başladı. Bu notun altında ise “Hikayelere direkt mesaj göndermeden ifade bırakmanın bir yolunu test ediyoruz. Sadece hikayeyi paylaşan kişi beğendiğini görebilir.” şeklinde bu özellik tanımlandı.

Şu anda sadece belirli bir kesim kullanabiliyor

Şu anda Instagram, özelliği sadece kısıtlı bir kesime açmış olsa da her geçen gün özelliği sunduğu kişi sayısını artırıyor. Önümüzdeki günlerde bizler de bu özelliğe erişebiliyor olacağız.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir