Ana SayfaGüncelInstagram Hikayelerine önemli bir yenilik geliyor!

Instagram Hikayelerine önemli bir yenilik geliyor!

Kullanıcılar, herhangi bir şeyi sildiklerinde zaman zaman sildiklerine pişman olabiliyorlar. Sonuçta bir şeyi sildiğinizde sonsuza kadar bir daha gelmiyor. Sildiğiniz verileri geri getirme şansınız olsa da bu işlem zor ve uğraştırıcı bir işlemdir ancak bu da çoğu zaman işe yaramaya da biliyor. Tüm bunlarla uğraşmamak için Instagram, önemli bir yeniliği hayatımıza sokmayı planlıyor!

Geri getirmek mümkün olacak

Instagram Hikayeleri zaman zaman silinmek zorunda kalınabiliyor. Daha sonrasında pişman olunan durumlarda geri dönüşü olmuyor ancak Instagram’ın test ettiği yeni özellik sayesinde bu mümkün olacak.

instagram hikayeler

30 gün boyunca saklanacak

Son Silinenler adı verilen bu yeni özellik sayesinde attığınız Instagram Hikayeleri silmeniz halinde sildiğiniz andan itibaren 30 gün boyunca Son Silinenler bölümünde duracak. Kullanıcılar hikayelerini sildiklerine pişman oldukları durumlarda Son Silinenler bölümünden hikayeyi geri getirebilecek.

Son Silinenler klasörüne ayarlar içinden ulaşabilirsiniz. Ayarlar, Hesaplar, Son Silinenler adımlarını takip ederek son silinenlerinize ulaşabilirsiniz. Bu bölüm henüz size gelmediyse bir süre daha beklemeniz gerekebilir.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir