Ana SayfaGüncelInstagram, işletmelerin iletişim bilgilerini profilde gösterecek!

Instagram, işletmelerin iletişim bilgilerini profilde gösterecek!

Sosyal medya devi Instagram, bugün işletme hesaplarına önemli bir yenilik yapıyor. Instagram’dan satış yapan bir çok işletme var ve bunların birçoğu işletme hesabı kullanıyor. Şirket, bu işletmelerle müşterilerin arasındaki iletişimi daha güçlü tutmak amacıyla önemli bir yenilik yaptı.

instagram

İşletme hesapları, iletişim bilgilerini doğrudan profillerine koyabilecek

Sosyal medya uzmanı Alessandro Paluzzi, kişisel Twitter hesabından konu hakkında bir ekran görüntüsü yayınladı. Yayınlanan bu ekran görüntüsüne baktığımız zaman Instagram, işletme hesaplarının, iletişim bilgilerini doğrudan profillerinde yayınlayabilecekleri yeni bir özellik üzerinde çalışmaya başlamış gibi gözüküyor.

e-Posta ve DM üzerinden işletme sahibiyle iletişim kurulabilecek

Test edilen bu özellik tüm kullanıcılara sunulduktan sonra Instagram kullanıcıları bir işletme profiline girdiklerinde iletişim butonunu görecekler. Bu iletişim butonuna basan kullanıcılar e-Posta veya DM yoluyla işletme sahibine doğrudan ulaşabilecek.

Instagram’ın işletmelere sunduğu fırsatlardan işletme sahipleri oldukça memnun

İşletmeler için şu ana kadar birçok kolaylık sağlayarak işletmelerin vazgeçilmez platformu olmayı başaran Instagram, her geçen gün yaptığı bu tarz yeniliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Eminiz ki bu harika adım şirketin son adımı olmayacak ve her geçen gün işletmelere kolaylık sağlayacak yeni özellikler görmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir