Ana SayfaGüncelInstagram, kullanıcılara Reels ve Gönderiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunacak

Instagram, kullanıcılara Reels ve Gönderiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunacak

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çalışmalara devam ediyor. Bugün, Instagram içerik oluşturucular için yapılacak önemli bir yenilik sızdırıldı.

instagram

Birçok Instagram içerik üreticisi için içeriğinin tutup tutmaması önemlidir. Bunu kontrol etmek isteyen kullanıcıların en çok başvurduğu nokta ise gönderi verileri. Şirket, bir süredir kısıtlı sayıda bilgilerin verildiği gönderi verilerine yeni veriler eklemek için kolları sıvamış durumda.

Daha detaylı bilgiler verilecek

Yeni gönderi verileri ekranı, içerik üretici kullanıcıları bilgilendirecek birçok yeni detaylı bilgi barındırıyor. Gösterim, Ulaşılan Hesaplar ve Profil etkinliği gibi kategoriler, içerik oluşturucunun daha detaylı veriye ulaşabilmesi adına birçok alt kategoriye ayrıldı. Bu sayede kullanıcılar gönderilerini görüntüleyen hesaplar hakkında daha detaylı bilgiye kolayca erişebilecek.

Bu önemli yenilik yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir