Ana SayfaSosyal MedyaInstagram Yeniliklere 2017 Yılında Doymuyor!

Instagram Yeniliklere 2017 Yılında Doymuyor!

Instagram bu yıl oldukça fazla yeniliği üye olan bütün kullanıcıları sunacağının sinyalini vermişti. Bu yenilikler arasında en çok ilgi gören bazı güncelleştirmelerin bu yılın sonuna doğru yapılacağı belirtiliyordu. Şuan bu bahsi geçen büyük yenilikler için tarih belli değil ama ciddi bir yeniliğin bir hafta içerisinde uygulamalara geleceği biliniyor. Yeni gelecek özellik ile birlikte fotoğraf paylaşma ekranında büyük farklılık meydana gelecek.

TEK PAYLAŞIMDA BİRÇOK RESİM YÜKLENECEK

Instagram’ın en büyük güncelleştirmeleri arasında olmasa da oldukça fazla kullanıcı tarafından takip edilen yenilikler arasında yapılacak bu güncelleştirme bulunuyor.  Instagram üzerinde paylaşım yaparken artık birden fazla fotoğraf seçebileceksiniz. Bu fotoğraflar ile birlikte ayrıca, yüklediğiniz her fotoğraf için düzenleme imkanı bulunacak. Fotoğrafların sayısında bir sınırlama olmaması bekleniyor. Yani tek bir paylaşımda ister 1 tane isterseniz de 10 tane fotoğraf paylaşma imkanı bulacaksınız.

VİDEO VE FOTOĞRAFLAR BİRLİKTE OLABİLECEK!

Hemen yukarıda istediğiniz kadar fotoğraf paylaşabilirsiniz dedik ama yeni güncelleme ile birlikte istek doğrultusunda video paylaşma imkanı kullanıcılara sunulacak. Tek bir paylaşımda örneğin 10 tane gönderi var diyelim. Bu gönderiler arasından isterseniz fotoğrafa isterseniz de video paylaşabilirsiniz.

Hakkı Alkan
Hakkı Alkanhttps://sosyopat.com.tr
Sihftdelete.net ile kariyerine başlayan Hakkı Alkan, Sosyopat.com.tr ile büyümeye devam ediyor. Profesyonel olarak gazetecilik yapmakta ve konuşmalar gerçekleştirmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir