24 Nisan Salı

Instagram’da çoklu fotoğraf paylaşma devri az önce başladı!

Türkiye’de milyonlarca insanın kullandığı Instagram’a yeni bir özellik geldi. Bu özelliğe göre tek bir gönderide artık birden fazla resim olabilecek ve resimleri istediğimiz gibi sıralamak mümkün olabilecek.


Instagram’ın geçtiğimiz haftalarda oldukça şaşırtan bir değişme yaşandı. Bu değişmeye göre henüz test aşamasına soktuğu çoklu fotoğraf paylaşma özelliği ortaya çıktı. Diğer ülkelerde kullanılan ama ülkemizde aktif olarak kullanıma sunulmayan özellik artık Türkiye’deki kullanıcılar için kullanılabilir duruma geldi. İnstagram’da çoklu fotoğraf paylaşma devrinin başlayacağı gün merak ediliyordu ve bu haber bazılarını bir hayli sevindirdi.

Son zamanlarda sürekli olarak gündeme gelen ve herkes tarafından dillendirilen popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’a hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz haftalarda çoklu fotoğraf paylaşma özelliği eklendi. Bu eklentiyle birlikte herkesin ağzı kulaklarına kadar vardı. Instagram’ın çoklu fotoğraf paylaşma özelliği Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda test aşamasına sokmuştu ama artık test aşaması sona erdi.

TÜRKİYE BU ÖZELLİĞİ AKTİF OLARAK KULLANACAK

Bu özellik sayesinde birden fazla fotoğrafı aynı anda paylaşabileceğimiz söylenmiş ve zaten örneklerle durumu iyice kavramıştık. Birden fazla fotoğrafı toplu bir şekilde seçip atmanıza olanak sağlayan Instagram yetkilileri, bu özelliğini Türkiye’de ki kullanıcılar için aktif edince vatandaş bir hayli sevindi. . Böylece siz veya takip ettiğiniz kişilerin attığı çoklu fotoğrafları ana sayfanızda görebileceksiniz. Toplu olarak atılan fotoğrafları ise sağa ve sola kaydırarak, birden fazla fotoğrafı tek bir pencerede görebileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kripto paraların kullanım alanı artmaya başladı

Kripto paralara olan ilgi her türlü uyarılara rağmen devam ediyor. Kullanım alanı artış sağlayan kripto paralar mağazalarda ve ev kiralarında geçerlilik sağlamaya başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir