İş İlanlarının Yeni Adresi Facebook Oldu

0
271 okunma

Bundan böyle Facebook, iş ilanlarına da baktığınız bir sosyal ağ olarak hizmet verecek. LinkedIn’den rol çalan Facebook, bu özelliğiyle birçok kişiyi iş sahibi yapabilecek mi sorusuna bu yazımızda cevap arıyoruz.Yeni bir iş mi arıyorsunuz? O zaman iş ilanlarına bakacağınız yeni adreslerden birisi de artık Facebook olacak. Profesyonel iş ağı olarak bu konuda uzun zamandır destek veren LinkedIn karşısında artık ciddi bir rakip var.

FACEBOOK KURUMSAL SAYFA OLUŞTURMA GELİYOR!

Facebook’un Sayfalar özelliğini kullanan 65 milyondan fazla şirket olduğu ifade ediliyor. Hatta bir web sitesi kurmaktan daha ucuz ve sosyal bir seçenek olarak karşımıza çıkan Facebook sayfaları oldukça popüler bir konuma gelecek. Yeni güncelleme ile şirketlerin durum güncellemesi yaptığı gibi iş ilanları listelemesi sağlanıyor. Bağlantı verme, paylaşma ve yorum yapmaya ek olarak, bu gönderilerde Başvuru Yap seçeneği de sunulmakta. Böylece sadece tek bir düğmeye tıklayarak başvuru yapabilecek ve bunu Facebook Messenger üzerinden gönderebileceksiniz.

KURUMSAL SAYFANIZIN HER YERİNİ YÖNETEBİLECEKSİNİZ

Facebook, yeni nesil anlayış ile artık hiç para harcamadan sizinde internet dünyasında var olmanızı sağlıyor. Konuyla ilgili olarak yukarıda birçok şeyi anlattık ama özet geçmek istiyoruz. Facebook, artık iş ilanları ve aynı zamanda kurumsal takılmak isteyenler için yeni bir proje geliştiriyor. Bu projeye özel olarak yeni bir uygulama ve iş istasyonu olacak. Çok yakında Facebook yöneticileri, bu projeyi sonuca ulaştıracaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz