21 Nisan Cumartesi

Sizce Facebook ne kadar masum? Cevap gecikmedi

Sizce Facebook ne kadar masum sorusuna cevap aradığımız bu haberimizde bazı videolarla ilgili konuları ele aldık. Okumadan Facebook ana sayfasına gitmeyin.


Birçok sosyal medya platformunun üyeleri hakkında bilgi toplayıp, bu bilgiler doğrultusunda reklam yönlendirmesi yaptığı zaten uzun zamandır bilinen bir gerçektir. Bu gerçeklerin sonucunda bizde sizlere daha iyi bilgi vermek için Sosyopat ekibi olarak araştırmalar yaptık. Eğer sizde Facebook’ın gerçek yüzünü öğrenmek istiyorsanız bu haberimizi sonuna kadar okuyun çünkü oraya çıkan bir video ortalığı karıştıracak gibi duruyor.

Sizce Facebook ne kadar masum?

Açık kaynak kodlu bir Chrome uzantısı olan “Data Selfie” sayesinde, tartışmasız en çok kullanıcısı olan sosyal medya platformu Facebook’un gerçek yüzü ortaya çıkarıldı. Bu video ile kanıtlanmıştı ama video ortadan kayboldu. Artık videoyu, kim, neden kaldırdı bilemiyoruz ama inanın bize ortalıkta farklı şeylerin olduğunu söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevilen karakterlerin Hipster halleri şartıyor

Çocukluğumuzda ve ergenlik dönemimizde ele aldığımız birçok durum bizleri şaşırtıyor. Bu haberimizde sevilen karakterlerin Hipster hallerinden bahsettik ve oldukça kaliteli bir içerik ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir