Ana SayfaİnternetKan kırmızısı Galaxy modeli raflara giriyor

Kan kırmızısı Galaxy modeli raflara giriyor

Samsung Galaxy serisi milyonlarca insanın tercihi ettiği bir telefondur. Eğer sizde Galaxy modelini merak ediyorsanız söylediğimiz her şeyi çok iyi okuyun çünkü yeni bir model satışa çıktı. Bu modelde donanım olarak hiçbir değişiklik olmadı gibi tasarım olarak da bir değişiklik yok. Tek değişimin renginde olduğunu söyleyebiliriz. Kan kırmızısı ve bordo karışımı bir renk satışa çıktı ki bu renk bir akıllı telefon gerçekten de oldukça şaşırtan bir tasarıma sahip diyebiliriz. Konuyla ilgili olarak merak edilenleri bu haberimizde ele aldık.

HEM PARLAK HEM DE KIPKIRMIZI BİR TELEFON!

Telefonun yayınlanan fotoğraflarına baktığında oldukça Premium bir görüntü göreceğinizi söyleyelim. Konuyla ilgili olarak söyleyeceğimiz en önemli şey, bu güncellemenin sadece Plus model için geldiğidir. Yani Galaxy S8 Plus modeline gelen bu renk seçeneği maalesef standart boyutlardaki S8 için yapılmadı. Yeni Galaxy serisinde tasarım baştan aşağı değişmiş ve sonsuz ekran dediğimiz özellik ortaya çıkmıştı. Bu tasarım detayları sayesinde hem satışlar artmış, hem de markanın prestiji değer kazanmıştı.

SADECE GÜNEY KORE’DE SATIŞA ÇIKTI

Bu muhteşem renge sahip Samsung telefonun ilerleyen zamanlarda diğer ülkelerde de satışa çıkması bekleniyor ama bugünden itibaren Samsung’un kalesi olan Kore’de satışa çıktı. Türkiye’de gelecek yıl satışa çıkması beklenen kan kırmızısı rengin satışlarının bir hayli artacağını düşünüyoruz. Siz de bize Samsung’un kıpkırmızı renk Galaxy modeli hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Ahmet
Ahmet
Sosyopat ekibinde olan Ahmet'in yazılarını ve özel haberlerini takip etmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir