20 Nisan Cuma

LinkedIn tasarımını değiştirince Facebook gibi oldu!

LinkedIn yeni tasarımını gören, Facebook’a girmiş gibi hissediyor. Tam anlamıyla yeni bir tasarım anlayışına giren LinkedIn haberimizi incelemeden iş hayatına atılmayın.


Tamamen yenilen tasarım ile oldukça fazla şaşırtan LinkedIn herkese ters köşe yaptı. Tasarımı ile adeta Facebook’un profesyonel sosyal iletişim ağı sürümü haline dönüşen LinkedIn, kullanıcılarına birçok yenilik sunduğu yeni tasarımında yeni özellikler ile birlikte geldi. LinkedIn, tamamen yenilenen tasarımı ile adeta Facebook haline gelmiş durumda gibi görünüyor ki sizde yeni tasarımı görünce bize hak vereceksiniz. Dünyanın en büyük profesyonel sosyal iletişim ağı LinkedIn, yeni tasarımıyla neler mi sunuyor? LinkedIn yepyeni tasarımıyla yayında!

LinkedIn, 2003 yılında yayına başladığından bu yana çok büyük değişiklikler yapmamıştı ama şuan tarihinde en büyük tasarım değişikliğine imza atmış durumda gibi görünüyor. Yönetim değişiklilerin devam edeceğini belirtiyor. Böylece, Teknoloji mimarisinin tamamen elden geçirilme sürecinin tamamlandığı ifade ediliyor ki bu konuda haklı olduklarını söylemek gerekiyor. Şirket, yeni tasarımıyla LinkedIn deneyimini çok daha basite hale getirmenin yanı sıra daha sezgisel, hızlı ve değer oluşturan bir deneyim sunmayı hedeflemiş durumdadır.

GERÇEK ZAMANLI MESAJLAŞMA ÖZELLİĞİ ÇOK KONUŞULUYOR!

Yeni gerçek zamanlı mesajlaşma arayüzü de dikkat çeken bir yenilik gibi duruyor. Artık LinkedIn’in hangi kısmında olursanız olun herhangi bir bağlantınıza mesaj atabiliyorsunuz ki bu Türkiye’de beklenen özellikler arasındaydı! LinkedIn, sohbetlerdeki buzları kırmak ve sizi sonraki fırsatınıza bağlamak için de elinden geleni yapmış. İlginizi çekecek yeni bir iş ilanı gördüğünüzde, platform bu şirkette çalışan bir bağlantınızı önerebiliyor ve bilgi için anlık sohbete başlayabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Johnny Sins

Johnny Sins Türk abur cuburlarını denedi!

Dünya çapında adını sıkça duyuran Johnny Sins,  geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı açmıştı. Youtube kanalını açmasının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir