2 Kasım Cuma

Babala TV Aytuğ Akdoğan ile özel bir programa başlıyor


Babala TV aytuğ akdogan

Babala TV yeni programını duyurdu. Oldukça ilginç bir formatla gelecek olan yeni program, YouTube’da şimdiye kadar yapılmamış bir şeyi yapacak. Aytuğ Akdoğan’ın sunacağı programın ilk tanıtım videosu da yayınlandı.

Oğuzhan Uğur ve Pelin Olgun’un programlar sunduğu Babala TV yeni bir programa başlıyor. ‘Yeraltından Notlar’ adını taşıyan program, ”kimsenin ihtiyaç duymadığı şeyleri severiz!” sloganıyla yayına başlıyor.

İlginizi çekebilir: Yeditepe BABALA TV’yi en iyi Youtube kanalı seçti!

Babala TV Yeraltından Notlar ile ilginç bir edebiyat programına başlıyor

YouTube Türkiye’de son 6 aydır en çok izlenen kanallar arasında olan Babala, Oğuzhan Uğur’un sunduğu  Mevzular ile ülke gündemini farklı bir şekilde ele alıyor. Kısa süre önce ViBio ile tanıdığımız Pelin Olgun’u transfer eden kanal, şimdi de Aytuğ Akdoğan ile yeni bir programa başlıyor.

Kısa süre önce duyurusu yapılan program Yeraltından Notlar adını taşıyor. Edebiyat, felsefe ve psikolojiye değinecek olan program, bu konulara farklı bir açıdan yaklaşma iddiasında.

Instagram’dan ilk duyurusu ve bölümlerinden küçük kesitler yayınlanan Yeraltınan Notlar, önümüzdeki haftalarda Babala TV YouTube kanalında izleyici karşısına çıkacak.

Aytuğ Akdoğan Kimdir?

Şimdiye kadar 7 kitap yayınlayan Aytuğ Akdoğan, deneme ve roman yazarıdır. Ekşi Sözlük’te büyük eleştiriler alan yazar, 2011’de yayınlamaya başladığı blog yazılarıyla insanların dikkatini çekmişti. 2013’te yayınladığı Ağladı ve Gözlerini Öptüm kitabıyla tam 9 baskı yapan Aktuğ Akdoğan, yine 2013’te yayınladığı Ben, Hiçbir Şey kitabıyla büyük ses getirmiştir.

2. kitabı yazmış, 3. kitabı henüz yaşıyorken. (2012, @okanbayulgen)

A post shared by Aytuğ Akdoğan (@aytugakdogan) on

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yusuf Güney de YouTuber oluyor!

Bir Sevda Masalı isimli albümüyle 2009 yılında müzik piyasasına ilk profesyonel girişini yapan şarkıcı Yusuf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir