Ana SayfaGüncelMasaüstü için WhatsApp Yeni Bir Sohbet Seçimi Güncellemesi Aldı

Masaüstü için WhatsApp Yeni Bir Sohbet Seçimi Güncellemesi Aldı

WhatsApp uzun zamandır masaüstü ve web uygulamalarını mükemmelleştirmeye çalışıyor ve bu güncellemelerden biri, kullanıcıların platformdaki çeşitli sohbet pencereleriyle etkileşim şeklini değiştirebilir. Birçok kartal gözlü kullanıcının beta sürümünde belirttiği gelecekteki bir güncelleme, her şey dikkate alınarak ve dikkate alındığında aynı anda birden fazla sohbet seçme olanağı sağlayabilir.

Tüm bunlar söylendikten ve şimdi yoldan çekilirken, birden fazla sohbet seçme yeteneğinin uzun zamandır akıllı telefon uygulamasının bir parçası olduğunu belirtmek önemlidir. Durum böyle olmasına rağmen, bu özelliğin çevrimiçi mesajlaşma platformunun masaüstü sürümü için geliştirilmesi gerçekten uzun zaman aldı.

Böyle bir özellik, kullanıcıların sohbetlerini daha iyi organize etmelerine potansiyel olarak yardımcı olabilecek türden bir şey olması nedeniyle oldukça yararlı olabilir. Hangi sohbetlerin nerede olduğunu görmek zor olabilir ve bu, kullanıcı deneyimini aksi takdirde olduğundan daha az cazip hale getirebilir.

Hatırlanması gereken bir şey, bu güncellemenin yakın zamanda normal kullanıcılar için kullanıma sunulmayacağıdır. Hala beta test aşamasında, bu yüzden WhatsApp’ın genel halk için kullanıma sunmaya ne zaman karar vereceğini bekleyip görmemiz gerekecek. Muhtemelen daha geniş kullanıma sunulmadan önce birkaç ince ayar yapmak isteyeceklerdir, ancak beta testçileri henüz herhangi bir sorun bildirmemiştir, bu nedenle sürümün daha sonra değil er ya da geç gelmesi mümkündür.

Kullanıcılar bir dizi farklı konuşmayı işaretleyebilecek ve bunları okundu veya okunmamış olarak etiketleyebilecek. Bu, özellikle iş kullanıcıları için yararlı olabilir çünkü genellikle geçmeleri gereken çok sayıda sohbet penceresine sahiptirler. Çoklu sohbet seçim seçenekleri, genel olarak geliştirilmiş kullanıcı deneyimlerini kolaylaştırabilir ve güncelleme nihayet geldiğinde oldukça heyecan verici olacaktır. Çoğu WhatsApp kullanıcısı bunun olmasını nefes nefese bekleyecek ve kesinlikle biraz vızıltı yaratacak.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir