Ana SayfaGüncelMertcan Bahar, Enes Batur 'un Bağış Yayınında Kaşlarını Kesti!

Mertcan Bahar, Enes Batur ‘un Bağış Yayınında Kaşlarını Kesti!

DLive platformu üzerinden bağış yayını yapacağını duyuran ve daha önce yayını ertelenen Enes Batur dün akşam saatlerinde DLive’da yayınını gerçekleştirdi.

dlive enes batur

Enes Batur, DLive’daki canlı yayınında topluluk üyelerini ve yayıncıları desteklemek için toplamda 100.000 TL değerinde ödül dağıtacağını duyurmuştu.

DLive Global Topluluk Başkanı Metin Redjepi, Youtube’da 12.5 Milyon takipçisi bulunan Enes Batur’un, geçtiğimiz yıl da DLive canlı yayını üzerinden ödül dağıttığını hatırlatmıştı. Geçen Yıl 100.000 Bin TL dağıtan Enes Batur bu yılda 125.000 Türk Lirası dağıttı.

Enes Batur’un “DLive ile evde sıkılanları şenlendirecek” kampanyası adı altında 125.000 Türk Lirası dağıtacağı yayın dün akşam 15.04.2020 tarihinde gerçekleşti. Enes Batur’un 125 Bin Türk Lirası dağıttığı bu kampanyada. Youtube gündeminde karşımıza sık sık gelen komik videoları ile tanınan içerik üretici “Mertcan Bahar’da” 10.000 Türk Lirası karşılığında kaşlarını kesti. Kaşlarının son hali ile değişik görünen Mertcan Bahar hakkında izleyicileri kökü onda nasıl olsa çıkar diyerek komik yorumlarda bulunuyorlar.

enesbatur dlive

Son hali böyle görünen Mertcan Bahar için tepkiler gelmeye devam ediyor. Batur, Mertcan Bahar kaşlarını kestikten sonra “hesabımda para kalmadı 1.500 TL var” diyerek Mertcan Bahar’ı korkutsa da daha sonra 10.000 Türk Lirası bağış atarak Mertcan Bahar’ı mutlu etti ve yayından ayrıldı.

Daha önce de DLive yayın platformu hakkında “#DLiveDaKal’an 160.00 Bin TL Hediye Kazanıyor.” adındaki kampanya hakkında yazmış olduğumuz habere ulaşmak ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayarak habere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir