Ana SayfaGüncelPinterest'in Yeni Pano Çıkartması Görüceye Çıktı!

Pinterest’in Yeni Pano Çıkartması Görüceye Çıktı!

Şirketin yakın zamanda, kullanıcıların uygulama için daha fazla trafik çekmesine yardımcı olabilecek başka bir yenilikçi araç eklediği görüldüğünden, Pinterest kesinlikle bir ilerleme kaydediyor gibi görünüyor.

Yeni güncelleme, uygulamanın Hikayeler seçeneğine verilen başka bir isim olan kullanıcıların Fikir Pinlerinden trafik çeken bir yöntemin başlatılmasını içeriyor. Bu nedenle, bunu en iyi şekilde, kullanıcıların Pinterest uygulamasında görülen Fikir Pinleri aracılığıyla belirli panoları vurgulamasına olanak tanıyan bir çıkartma özelliği olarak tasavvur edebilirsiniz.

Pazarlama analisti ve ünlü içerik oluşturucu Lindsey Gamble sayesinde, kullanıcıların yeni Pinterest özelliğinden neler bekleyebilecekleri hakkında biraz daha bilgi sahibi olduk. Zaten birkaç kullanıcı için kullanıma sunulmuş olan tahta çıkartmasının görüntülerini koydu. Ve hala elinize geçemediyse, bizi izlemeye devam edin.

Araç, Fikir Pinleri için yaratıcı akış sürecinde yer alan uygulamanın Çıkartma Tepsisi içinde kullanılabilir. Boşuna, sadece üzerine tıklayın ve yakında doğrudan bağlantı kurabileceğiniz mevcut birkaç pano arasından seçim yapabileceksiniz.

Tüm bunlar, pano etiketine eriştiği görülen farklı ekran düzenleri sayesinde, kullanıcıların çerçevelerine dahil etmelerine izin verilecek. Eldeki yeni çıkartma ile, kullanıcılar sevdikleri herhangi bir konu panosuna doğrudan bağlantı kurma seçeneğine sahip olacaklar. Bu, doğrudan bağlantı özelliği sayesinde, yönlendirilen büyük miktarda trafikten bahsetmeden, sevdikleri içeriği uygulama aracılığıyla sergilemeye yardımcı olacaktır.

Ortalama olarak, her içerik oluşturucu, resim başına eklenecek yaklaşık 5 pano çıkartması alır. Ve bu, Fikir Pinlerinin içinde bir bütün olarak yaklaşık 20 tahta çıkartması. Bu şekilde, hiç kimse, yaratıcı ve harika bir fikir olduğunu düşündüğümüz tüm çerçevesi için tek bir çıkartma kullanmak zorunda kalmaz.

Bunu yaptıktan sonra, içerik oluşturucular, yönettikleri herkese açık sergilenen herhangi bir panoyu etiketlemeye devam etme şansına sahip olacaklar. Ancak, sınırlı erişimi olan panolar veya diğer uygulama kullanıcıları tarafından tasarlananlar gibi özel olan panoların bağlantı kurmasına izin verilmeyeceğini söylemeliyiz.

Bunun, özellikle daha büyük Pin ekranlarıyla ilgili doğrudan bağlantıların yardımıyla, belirli ürünleri sergilemek için harika bir yol olduğunu düşünüyoruz. Bir kullanıcının tekliflerini bundan daha iyi vurgulamak için ne olabilir?

Şimdilik tüm kullanıcılar tarafından kullanılamıyor ama kesinlikle yolda. Ve tatil sezonu hızla yaklaşırken, bir lansman için bundan daha mükemmel bir zaman olamayacağını düşünüyoruz.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir