Ana SayfaYazılımSamsung'un Akıllı Saatlerinde El Yıkama Hatırlatıcısı Mevcut!

Samsung’un Akıllı Saatlerinde El Yıkama Hatırlatıcısı Mevcut!

Samsung, Galaxy model serisi olan akıllı saatlerine ellerinizi yıkama ‘nız amacıyla size hatırlatma gönderebilecek bir uygulama ekledi. Google, 14 Nisan’da Wear OS’ye de benzer özellikler eklemişti.

samsung

“ElYıkama” adı verilen uygulama, el yıkama için 25 saniyelik bir zamanlayıcı sunuyor. Samsung, musluğu açmak ve ellerinize sabun uygulamak için zamanlayıcı’nın ilk beş saniyesini kullanmanızı ardından ellerinizi suyun altında yıkamak için sonraki 20 saniyeyi kullanmanızı istiyor. El yıkama için yirmi saniye, Dünya Sağlık Örgütü’nün ellerinizi ne kadar süre yıkanılması gerektiğine dair tavsiyesine uygun bir süredir. (Google’ın Wear OS için zamanlayıcısı 40 saniyeden başlayarak geriye doğru sayar.)

El yıkamanın ellerinizi yıkamanız için özelleştirme işlemi yapabileceğin önceden ayarlanmış hatırlatıcıları da bulunuyor. Samsung, sadece Hindistan için basın İnternet sitesinde El yıkamayı duyurdu, ancak. Uygulama şu anda ABD’deki Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active kullanıcıları içinde aktif olarak çalışıyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir