Ana SayfaSosyal MedyaSnapchat güncellemesi bizlere neler sunacak?

Snapchat güncellemesi bizlere neler sunacak?

Instagram ve  Snapchat arasındaki rekabet, herkes tarafından bilinir hale geldi. İş böyle olunca, iki uygulama arasında tatlı bir yarış da doğdu. Bu rekabet yarışı sayesinde çeşitli güncellemeler ve özellikler beliki de erkenden duyuruluyor.

Instagram fenomeni Kylie Jenner’dan Snapchat’e darbe!

Snapchat’in hikaye özelliği artık çoğu uygulamada bulunuyor.  Bu özellik, başka popüler uygulamalarda ortaya çıkmasıyla birlikte Snapchat, büyük bir darbe yedi. Bakalım bu özellikle birlikte Snapchat, eski günlerine dönebilecek mi? Gelin hep beraber, bu yeni gelen özelliği tanıyalım.

Snapchat güncellemesi ve detayları

Snapchat hikayeler özelliğini kendi uygulamasına entegre eden Instagram, bu özelliği git gide geliştirdi. Geliştirilmiş Instagram hikayeler özelliği ile birlikte kullanıcılar, Snapchat yerine Instagram seçer hale geldi. Bu sebeple Snapchat’in kullanımı git gide azaldı. İkili arasında rekabet,  birbirlerinin özelliklerini esinlenmeye kadar işi götürdü.  Genelde Instagram Snapchat’ten esinlenirken, bu sefer tam tersi yaşandı. Snapchat, Instagram’ın hikayelerdeki etiketleme özelliğini kendine getirdi.

snapchat güncellemesi

Şu an için kişi etiketleme olayı, tam manasıyla çalışmasa da “@” yaparak arkadaşınızla çektiğiniz fotoğrafa etiketleyebilirsiniz. Bu etiketleme olayı, kişin tam kullanıcı adını yazar olduğunu da hatırlatalım. Ek olarak Snapchat, bu uygulama üzerinde çalıştığını da doğruladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir