11 Ekim Perşembe

Twitter, onaylanmış hesap sistemini değiştiriyor!


onaylanmış hesap

Twitter, onaylanmış hesap uygulamasını geçtiğimiz zamanlarda aktif olmuştu. Bu özellikle birlikte, ünlü olan ya da tanınan kişilerin sahte hesaplarını önlemek amaçlı olduğu biliniyor. Onaylanmış hesap olmak için bazı özellilerlerinizin de olması gerekiyor. Bu özellikleri öğrenmek için buraya bakınız.

Son zamanlarda Twitter hakkında yeni haberler ortaya çıkıyor. Bu haberlerden birisi de onaylanmış hesap. Bu sebeple Twitter, önemli bir değişikliğe gidiyor.  İlerleyen zamanlarda daha fazla onaylanmış hesap göreceğiz. Twitter CEO’su Jack Dorsey,  bu konu hakkında çeşitli çalışmalarda bulunduklarını söyledi.  Jack’in amacı bu özelliği herkese yaymak olduğu belli. Yaptığı açıklama bunu gösteriyor.

Snapchat güncellemesi bizlere neler sunacak?

Twitter Onaylanmış hesap hakkındaki detaylar

Jack, şirket insanların kimliğini doğrulamak ve güvenilirliğini sağlamak için yeni bir süreç üzerinde çalıştığını söyledi.  Bunlara ek olarak, “Dünyanın en güvenilir hizmetlerinden biri olmak istiyoruz ve oraya ulaşmak için çok işimiz olduğunu biliyoruz” sözlerini de ekledi.

twitter onaylanmış hesap

Şu an için Twitter, özellikle seçimlerde adayların hesaplarının doğrulanmasını sağlamaya odaklanıyor.  Bu gelişmelerle birlikte Twitter, yeni güncellemelerle birlikte gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seda Sayan da Düşen Yıldızlar akımına katılmaktan geri kalmadı!

Tüm Türkiye’nin ablası, sunucu ve şarkıcı Seda Sayan da başta Amerika olmak üzere tüm dünyada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir