25 Nisan Çarşamba

Spotify 2017’nin enlerini az önce açıkladı

Spotify günden güne değişen istatistikleri herkesi etkiliyor. Eğer sizde Spotify’da bu yılın enlerini merak ediyorsanız bu haber tam size göredir.


Dünyanın en çok kullanılan online müzik programı olan Spotify, az önce bu yılın en çok dinlenen müziklerini ve sanatçılarını açıkladı. Listede oldukça değişik isimler olduğu gibi görünce tüylerimizin diken diken olduğu parçalarda var. Spotify her geçen gün ücretli kullanıcı kazanmaya devam ediyor ki ezeli rakibi olan Apple Music’e karşı yapılan adımların neredeyse hepsi büyük başarı getiriyor.

Açıklanan 2017 istatistiklerine göre en çok dinlenen sanatçı ve yine ne çok takipçiye sahip olan sanatçı Ed Sheeran oldu. Bu oldukça önemli bir şeydir çünkü çıkardığı her parça dinleyenleri tarafından beğenilmiş ve tekrar dinlenmeye ön görülmüştür. Özellikle herkes tarafından bilinen ünlü politikacılarında dinlediği ‘Divide’ albümü 3 milyar defa çalındı ve indirildi.

RİHANNA KADIN SANATÇI OLARAK YİNE REKOR KIRDI

Yıllardır neredeyse hiçbir albüm çıkarmayan ama gündemden bir türlü düşmeyen Rihanna yine oturduğu yerden büyük başarılara imza attı. Rihanna yılın en çok dinlenen kadın sanatçısı oldu. Dekolte elbiseleri ve kilo alma fikirleri ile geçtiğimiz aylarda en çok konuşulan kadın olmayı da başaran Rihanna’nın başarısını kutlamak gerekiyor. Genç yaşta bu kadar başarılı olması elbette takdir edilmesi gereken bir yetenektir. Despacito ise yine bu yılın en çok dinlenen parçaları arasında yer alıyor ki bizce en çok dinlemese bile en çok ün kazanan şarkılardan birisidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GetContact

GetContact mağdurları artmaya devam ediyor

İnsanların sizi nasıl kaydettiğini görebildiğiniz GetContact, binlerce kişiyi mağdur etmeye devam ediyor. Tüm rehber bilgileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir