Ana SayfaSosyal MedyaSteamSteam Platformuna Oyun Festivali Yeniden Geliyor!

Steam Platformuna Oyun Festivali Yeniden Geliyor!

Steam’a Oyun Festivali Yeniden Geliyor!

Valve Software, geliştiricilerin ve yayıncıların oyunlarını göstermelerine yardımcı olmak için devasa Steam platformunu bir kez daha kullanmayı planlıyor. Şirket bugün Steam Oyun Festivali: Yaz Sürümünü duyurdu. Bu etkinlik E3 (Electronic Entertainment Expo) için orijinal başlangıç tarihi olan 9 Haziran’a dönüyor. Ancak E3 organizatörleri, küresel Covid-19 salgını karşısında bu yıl ki toplantıyı iptal etti. Ancak Valve yaklaşan oyun sürümleri için dijital vitrini tutuyor.

steam valve

Steam Oyun Festivali 9 Haziran – 14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinlik, oyunculara gelecek yıl yaklaşan oyunlara daha yakından bakma şansı verecek. Valve, oyuncuların oyunları deneyip daha sonra istek listelerine ekleyebileceğini söylüyor.

Bu oyuncuların neyi heyecanlandırdıklarını daha iyi anlamalarına yardımcı olmalı ve yayıncılara buzz oluşturmak için önemli bir fırsat verecektir.

Önceki Steam Oyun Festivalinde olduğu gibi, Valve ile Teh Game Awards yapımcısı Geoff Keighley ile ortaklık yapıyor. Valve Keighley, geliştiricleri şuanda Steam üzerinden katılmaya davet ediyor. Sadece Steam Oyun Festivalinin Pazarlama sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır.

Keighley ayrıca yaz E3 penceresi için daha fazla etkinlik planladığını ve yakında duyuracağını da açıkladı. Keighley bugün tweetlerle ilgili yazdıklarım hakkında çok daha fazla haber gelecek. “Bu belirsiz zamanlarda hepimizin toplanması ve kutlanması için tamamen yeni bir yol var.”

Keighley ve Valve, E3’ü dijital olaylarla değiştirme planının sadece küçük bir kısmı. IGN, Summer of Gaming etkinliğini 3 Nisan’da açıkladı. Bu, dijital gösterim etkinliği için 2K, Square Enix, Sega ve daha fazlası bir araya gelecek.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir