Ana SayfaGüncelTikTok, 3 dakikaya kadar video yüklemeye izin verecek!

TikTok, 3 dakikaya kadar video yüklemeye izin verecek!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi şüphesiz TikTok. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yenilikler yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, bazı bölgelerde kullanıcıların üç dakikaya kadar videolar yüklemesine izin vermeye başladı.

TikTok

Kullanıcıların içeriklerini 30 saniyeye sığdırmasına gerek kalmayacak

TikTok, şu anda kullanıcılarının sadece 30 saniyeye kadar video yüklemesine izin veriyor. Bu 30 saniye, kullanıcılarının maharetlerini gösterebilmesi için veya anlatacakları bir hikayenin tamamını paylaşabilmeleri için çok az bir süre. Bu yüzden son günlerde birçok kullanıcı videolarını bölüm bölüm bölerek paylaşmaya başladı. Ancak çok yakında buna gerek kalmayacak.

3 dakikaya kadar video yüklemeye izin verilecek

Artık TikTok, kullanıcıların 3 dakikaya kadar video yüklemesine izin verecek. Yeni süre, özellikle öğretici ve hikaye tarzlarındaki içerikler için kesinlikle faydalı olacak olsa da kullanıcıların bu yeni özelliği nasıl benimseyeceğini tahmin etmek oldukça zor. Sonuçta, platforma içerik üreten birçok kişi uzun zamandır bu platformun içinde ve 30 saniyelik video sürelerine alışmış durumda.

Özellik şu anda bazı bölgelerde az sayıda kullanıcı ile test ediliyor. Yeni bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir