Ana SayfaSosyal MedyaTikTok, canlı yayınları yeniden oynatabilmenize ve indirebilmenize olanak tanıyan yeni özelliği kullanıma...

TikTok, canlı yayınları yeniden oynatabilmenize ve indirebilmenize olanak tanıyan yeni özelliği kullanıma sundu!

Sosyal medya devleri kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yenilikler yapmaya devam ediyor. Bugün TikTok, kullanıcıların canlı yayınlarını 90 gün boyunca tutabileceği ve indirebildiği bir özelliği kullanıma sundu!

tiktok

Canlı yayın, şüphesiz TikTok ve diğer uygulamalarda en sevilen özelliklerden biri. Bu özelliğin yüksek kullanıcı sayısına sahip olmasıyla nedeniyle şirket, bu alana sıkça yenilikler getiriyor.

90 gün içerisinde tekrar izlenebilecek ve indirilebilecek

TikTokerlar artık yaptıkları canlı yayınları 90 gün içerisinde tekrar izleme ve indirme özelliklerine sahip olacaklar. Bu özellik, kullanıcıların yayın sırasında yaşadığı bir olayı yeniden görüntülemelerine, canlı yayınladıkları başarılarını tekrar görüntülemek vb. yayın esnasında olan şeyleri görüntülemek için kullanacakları bir özellik olacak.

Bugün itibariyle kullanıma sunuldu

Özellik bugün itibariyle kullanıma sunuldu. Kullanıcılar, Ayarlar ve Gizlilik sekmesinde yer alan Yayın Tekrarı bölümünden bu özelliği kullanabiliyor. Eğer özellik size gelmediyse bir süre daha beklemeniz gerekebilir.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir