Ana SayfaGüncelTikTok, Hızlandırıcı Programına Özel Erişim Vererek Siyahi İş Ayını Onurlandırdı

TikTok, Hızlandırıcı Programına Özel Erişim Vererek Siyahi İş Ayını Onurlandırdı

TikTok, Siyahların sahip olduğu işletmelere destek sağlama konusunda halka açılan birkaç platformdan biridir. Ve Ağustos geldiğinden beri uygulama, Kara İş Ayı’nı tüm ihtişamıyla onurlandırmayı planladığını söylüyor.

Şimdi TikTok , Siyahların sahip olduğu girişimlerin öne çıkmasına ve hızlandırıcı programlarında yer almasına izin veriyor . Firma, yeni şirketlerin gelişebilmeleri ve bir dizi avantaja erişerek bu altın fırsattan en iyi şekilde yararlanabilmeleri için bu konudaki tüm başvuruları kabul etmektedir. Bunlar eğitim biçimindedir, iş dünyasındaki diğer kişilerle ağ kurma konusunda büyük fırsatlar ve ayrıca sunulan özel destek kaynaklarından yararlanır.

TikTok kısa süre önce, siyah şirketleri 2020’de başlatılan programa başvurmaya ve başvurmaya çağırdığı bir blog yazısı aracılığıyla duyuruyla halka açıldı. Siyah topluluktan gelen girişimciler başarılı olmak için daha iyi bir şans.

TikTok ayrıca, bu fırsatın, günümüzün artan rekabet ortamını göz önünde bulundurarak, en çok mücadele eden ve kendilerine bir isim yapma şansı verilmeyen girişimlere yardımcı olacağını umuyor.

Program, seçilen bireylerin, benzer düşünen bireylere katılabilmeleri ve fikirlerini geliştirebilmeleri için ihtiyaç duydukları en iyi kaynaklara erişim sağladıkları 4 haftalık odaklı sanal eğitimden oluşmaktadır. Bu şekilde, daha fazla Siyah başkalarını destekleyebilir, öğrenebilir ve onlardan büyüyebilir.

TikTok bunu, herhangi bir firmayı doğru yöne yönlendirebilecek mükemmel bir rehber olarak adlandırırken, diğerleri bunu günümüzün sıkıntılı zamanlarında büyük bir itici güç olarak görüyor.

Gerçekten düşünürseniz, bunun birçok seçkin marka için nihai yaşam çizgisi olarak hizmet edebileceğini düşünüyoruz. Sonunda, bu tür insanları dönüştürmeye ve TikTok aracılığıyla maruz kalmalarını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilir.

Salgın başladığından beri, Siyahların sahip olduğu çok sayıda kuruluşun, Beyaz topluluğun sahip olduğu varlıklara kıyasla haksız yere etkilendiğini gördük. Ortalama olarak, siyahlara ait şirketlerin sayısının beyaz emsallerine kıyasla iki kat daha fazla kapandığı görüldü.

Ama hepsi bu değil. Geçmişte TikTok, Siyah içerik oluşturuculara ihtiyaç duydukları krediyi vermeden kazanç sağlama yöntemiyle ateş hattındaydı. Ve bu, çabaları artırdığını ve mümkün olan her yerde yardım sağladığını görmemizin bir başka nedeni.

Unutmayın, TikTok, biz konuştukça sürekli genişleyen bir kullanıcı tabanıyla kesinlikle günümüzün lider uygulamasıdır. İnsanlara ihtiyaç duydukları yardımı kesinlikle verebilir, pek çok varlık için büyük bir odak noktası olduğundan bahsetmiyorum bile.

TikTok, 8 Ağustos’tan itibaren, özel uygunluk kriterlerine uyan firmalardan başvuruları kabul ettiğini söylüyor. Ve kesintiyi yapanlar, gelecek ayın başlarında bilgilendirilecek.

Programın kesin başlangıç ​​tarihi 12 Eylül olarak vurgulandı ve bu, ABD merkezli ilgileniyorsanız ve kontrol listesine uyuyorsanız, daha fazla zaman kaybetmemeniz gerektiği anlamına geliyor.

Şu andan itibaren uygulama, kampanyayı en iyi tanımlayan hashtag’lerin yardımıyla platformu aracılığıyla siyahi işletmeleri kutlamaya devam edecek.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir