Ana SayfaGüncelTikTok, kullanıcılarına ücretsiz Spotify Premium veriyor!

TikTok, kullanıcılarına ücretsiz Spotify Premium veriyor!

Günümüzde Instagram’ın en büyük rakibi olan ve her geçen gün büyümeye devam eden TikTok’tan kullanıcıları sevindirecek bir işbirliği haberi geldi. Başta Türkiye olmak üzere aralarında İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya’nın bulunduğu birçok ülkedeki TikTok kullanıcıları, Spotify Premium’a üç veya dört ay boyunca ücretsiz sahip olabiliyor.

tiktok spotify

Ücretsiz Spotify Premium hesabı nasıl alınır?

Tabi bu fırsattan yararlanmak için bazı şartları karşılayabiliyor olmanız gerekiyor. Söz konusu kullanıcıların yaşının 18 veya daha büyük olması gerekirken, daha önceden Spotify Premium’a abone olmamaları da gerekmekte. Yani daha önce Premium hesaba sahip olmadıysanız ve yaş kriterini karşılıyorsanız, üç ay boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

1 – ) TikTok uygulamasına giriş yapın ve arama bölümüne “Spotify” yazın.

2 – ) Arama sonuçlarının en üstünde 3 ay ücretsiz Spotify Premium fırsatı ile alakalı bir görsel karşınıza çıkacak. Bu görsel Spotify’ın resmi TikTok hesabının hemen üst kısmında yer alıyor.

3 – ) Görsele tıkladıktan sonra 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerektiğini belirten bir uyarı ile karşılaşacaksınız. “Kabul et ve Devam et” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfanın alt kısmında yer alan promosyon kodunu kullanarak 3 ay boyunca ücretsiz Spotify Premium kullanmanızı sağlayacak promosyon koduna ulaşabilirsiniz.

4 – ) 3 ay ücretsiz kullan seçeneğine tıkladıktan sonra ilgili adımları takip ederek veya hemen üzerinde yer alan promosyon kodunu Spotify’da ilgili yere girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var. Kampanya 12 Temmuz – 25 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli, yani 25 Temmuz’dan sonra verilen bu promosyon kodlarını kullanmak mümkün olmayacak.

Kaynak Haber- ShiftDelete.Net

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir