Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok'ta CZN Burak ile ilgili ilginç bir akım başladı!

TikTok’ta CZN Burak ile ilgili ilginç bir akım başladı!

Hatay Medeniyetler Sofrası işletmesi denilince akla gelen Burak Özdemir yani namı diğer CZN Burak. Karşımıza gülerek yaptığı ve normal yemeklerden farklı boyutta yemekler yaparak karşımıza çıkmıştı. Sosyal Medya Platformlarında da bize ülkemizde adına başarılar kazandıran Burak Özdemir. Daha önce de maddi sıkıntılar çeken insanlara yardım ettiği Instagram ve TikTok videoları ile görüntüleniyordu.

Uzun süredir tüm platformda karantina nedeniyle daha aktif olarak içerik üretmeye başladı. Burak Özdemir aktif olarak Instagram ve TikTok platformları üzerine içerik üretiyor. Yaptığı yemek videolarını burada paylaşarak insanlarla etkileşim kuruyordu.

Burak Özdemir

Instagram platformunda 15,8 Milyon takipçiye sahip olan Burak Özdemir bu zamana kadar Global çapta takipçiler elde etti. Ayrıca bir başarısı olan şu ki Instagram’ın kendi resmi hesabı üzerinden takip edilen tek ve ilk Türk CZN Burak oldu.

TikTok platformunda aktif olarak yemek ve eğlence içerikli videolar paylaşan Burak Özdemir’in hesap takipçi sayısı 20.1 Milyon kadar aşırı fazla bir rakama ulaşmış durumda. Hesabı üzerinden tam tamına 343.8 Milyon beğeniye ulaşmayı başarmış.

burak özdemir

Fakat son zamanlarda 10-11 mayıs arasında TikTok platformu üzerinde ilginç ve şaşırtıcı bir akım ortaya çıktı. Akımın detayına örnek ise şu şekilde; 

CZN Burak bu videoyu beğenirse şunu yapacağım. CZN Burak bu videoya yorum atmazsa telefonumu kıracağım şeklinde cümleler ifade edilerek video paylaşımı başlamış durumda. Bu durum karşısında takipçilerini mutlu etmek ve onların kötülüğünü istemeyen Burak Özdemir ise bu yaşadığımız karantina günlerinde gördüğü her videoya beğeni ve yorum atarak onları mutlu ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir