Ana SayfaGüncelTwitter, ana sayfaya trend konuları ekliyor!

Twitter, ana sayfaya trend konuları ekliyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, son zamanlarda kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, kullanıcıların trend konulara hızlı bir şekilde erişebilmesi için önemli bir yenilik yapıldı.

 

twitter

Artık ana sayfada trend konular gösterilecek

Bugün şirket, bir yeniliği test etmeye başladı. Sosyal medya uzmanı Matt Navarra tarafından yapılan Twitter paylaşımına göre şirket, tüm kullanıcıların trend konuları daha yakından takip etmesi ve tartışmalara dahil olması için ana sayfada arama butonunun hemen altında yeni bir konular bölümü sunuyor. Buradan kullanıcılar yan yana dizilmiş konulardan birini seçerek direkt olarak o konu hakkında paylaşılan tweetlere ulaşabiliyor.

Özellik şu anda test ediliyor

Test edilen bu özellik, çok yakında kullanıma sunulacak. Peki siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmeler olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir