Ana SayfaGüncelTwitter, Analytics'e Benzersiz Hesap Görüntülemelerini Dahil Etmeye Başlıyor

Twitter, Analytics’e Benzersiz Hesap Görüntülemelerini Dahil Etmeye Başlıyor

Twitter, milyonlarca kullanıcının güncel olaylar hakkında olduğu gibi ve ne zaman ortaya çıktıklarını takip etmek ve en sevdikleri yaratıcılardan, uzmanlardan ve kişiliklerden gerçek zamanlı güncellemeler almak için gittiği, her şey önceden ayarlanmış bir internet merkezi konumuna dönüştü. düşünülmüş ve dikkate alınmıştır. Ancak Twitter’ı geride tutan ve Facebook gibi diğer şirketlerle aynı oranda büyümesini engelleyen bir şey, yüksek kaliteli analitik eksikliğidir.

Twitter’da paylaşım yapan herkes, en iyi analizleri ister çünkü bu, potansiyel olarak kitlelerinin kim olduğunu ve onlara ulaşıp ulaşamayacaklarını daha iyi anlamalarına izin verebilecek türden bir şeydir. Tüm bunlar söylendikten ve artık yoldan çekildikten sonra, Twitter’ın kullanıcıların yalnızca tweet’lerinin kaç gösterim aldığını değil, aynı zamanda kaç benzersiz hesaba ulaştığını görmelerini sağlayacak bir güncelleme sunmaya çalıştığını belirtmek önemlidir. .

Bu yeni ölçüm, hem etkileyiciler hem de dijital pazarlamacılar açısından insanların Twitter’ı kullanma şeklini tamamen değiştirebilir. Yüz binlerce gösterim size aynı zamanda çok sayıda benzersiz hesap vermelidir ve benzer yüksek sayıların görülmemesi, gösterimlerinizin çoğunun boşa gideceğini gösterebilir.

Twitter’ın bu yeni analitik metriği denemesinin bir başka olası nedeni de Elon Musk tarafından yapılan iftiralardır. Musk, Twitter’ın platformunda bulunan botların sayısını olduğundan az bildirdiğini ve bunun gibi analizlerin meseleleri aksi durumda olabileceğinden daha net hale getirebileceğini belirtti.

Etkileşim ve gösterimler önemlidir ve bu yeni metrik, analitik için ek bir boyut ekleyebilir. Bunun, kullanıcıların yaptığı gönderileri ve dijital pazarlama uzmanlarının mümkün olan en yüksek sayıda kullanıcıya ulaşmak için kullandıkları stratejileri nasıl etkilediğini görmek ilginç olacak. Şanslar, şimdi çok fazla değişiklik olacak.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir